AB Akola group investuoja į perspektyvų Lietuvos gėrimų startuolį

Naujienos
Maisto gamyba

AB Akola group įsigis startuolio UAB „OMG Bubble Tea“ akcijų mažumos paketą.

2024.03.16

Perka startuolio akcijų mažumos paketą

UAB „OMG Bubble Tea“ yra 2022 metais įkurtas sparčiai augantis natūralios burbulinės arbatos gamintojas, eksportuojantis apie 95 proc. produkcijos į Prancūziją, Vokietiją, Didžiąją Britaniją, Austriją ir kitas šalis. Įmonėje, kurios gamybinė bazė yra Panevėžyje, dirba 143 darbuotojai.

Mažvydas Šileika, AB Akola group finansų direktorius

Pasak jo, investicija startuoliui leis plėstis dar didesniu tempu, o AB Akola group, gavusi vietą įmonės valdyboje, sustiprins įmonės valdymą.

„Planuoju dalyvauti įmonės valdybos veikloje, tad iš arti matysime, kaip sekasi įgyvendinti ambicingus planus. Tikime, kad tai naudinga mums investicija, nes gėrimų suvartojimas pasaulyje auga, ypač tarp jaunimo, ir perspektyvos šioje srityje didelės. Savo veiklos strategijoje esame numatę didinti maisto produktų svorį bendroje įmonių grupės veikloje, taip auginant bendrą grupės pelningumą ir vertę. Investuojame ne tik į gamybos pajėgumų didinimą – ieškome nedidelių augančių gamintojų. Tai tikrai ne paskutinė mūsų investicija į gėrimų gamybos startuolius,“ – sako M. Šileika.

Pasak UAB „OMG Bubble Tea“ direktoriaus Jono Karoso, įmonei pavyko suformuoti labai stiprią komandą, užsitikrinti žaliavų tiekimą ir geras pozicijas tam tikruose prekybos tinkluose užsienyje.

„Mūsų produktas orientuotas į vaikus ir jaunimą, tai – geras emocijas sukeliantis produktas. Pasaulinės tendencijos rodo paklausos augimą, tad ir mes norime jomis pasinaudoti, išplėsti apimtis. Pradžia, kaip ir bet kurioje gamyboje, nebuvo lengva, tačiau nuo pat įmonės įkūrimo pradžios augame labai sparčiu tempu. Akola group investicija leis tą tempą dar labiau padidinti,“– sako J. Karosas.

Tai – jau antroji AB Akola group investicija į startuolius. Prieš kelerius metus grupė investavo į išmanaus ūkininkavimo programėlę sukūrusį startuolį „Geoface“, o vėliau įsigijo visą jo akcijų paketą.

AB Akola group investuoja į „Brite“

AB Akola group investuoja į perspektyvų Lietuvos gėrimų startuolį

AB „Linas Agro Group“ užbaigė dalies verslo įsigijimą iš AUGA group, AB

„Nacionalinė kokybė Lietuva“ ženklas

Grupė investuoja 32 mln. Eur į greitai paruošiamų produktų gamybą

Grupė plės veiklą

Grupė ieško būdų optimizuoti paukštininkystės įmonių veiklą

„Linas Agro Group“ užbaigė „KG Group“ įsigijimo sandorį