Vertikaliai integruota Grupė

Mūsų asortimentą sudaro grūdai, aliejinių augalų sėklos, kombinuotieji pašarai, pašarų sudedamosios dalys ir priedai, žaliavinis pienas, paukštiena ir jos gaminiai, miltai ir jų mišiniai, greitai paruošiamas maistas, naminių gyvūnų maistas, veterinariniai vaistai ir žemės ūkio reikmenys, įskaitant žemės ūkio techniką, trąšas ir augalų priežiūros produktus.

Grupės viduje išvystytas pridėtinės vertės kūrimo modelis nuo lauko iki stalo ne tik suteikia mums savarankiškumo apsirūpinant žaliavomis, bet ir užtikrina atsekamumą visuose mūsų procesuose. Taip galime užtikrinti ir dažnai viršyti mūsų gaminiams nustatytus kokybės standartus.

Mūsų įmonės

Akola group valdomos įmonės vykdo veiklą keturiose pagrindinėse verslo srityse: ūkininkavimo, partnerystės su ūkininkais, maisto gamybos, o taip pat turi smulkius verslus, tokius kaip naminių gyvūnų ėdalo gamyba, kenkėjų kontrolė, veterinarija(kiti produktai ir paslaugos). Dalis įmonių užsiima valdymo veikla.

Įmonių valdymas

AB Akola group

Valdančioji bendrovė

Partnerystė su ūkininkais
Maisto gamyba
Kiti produktai ir paslaugos

AB „Kauno grūdai“

Miltų ir jų mišinių, džiūvėsėlių ir paniruotės, greitai paruošiamų maisto produktų, paruoštų vartojimui produktų, kombinuotųjų pašarų ir premiksų gamyba. Bendrovė taip pat užsiima…

Maisto gamyba

AB Kaišiadorių paukštynas

Paukščių auginimas mėsai ir kiaušiniams, vištienos ir jos produktų gamyba

Partnerystė su ūkininkais

AB „Linas Agro“

Prekyba grūdais, aliejinių augalų sėklomis, žaliavomis pašarams ir prekėmis augalininkystei

Maisto gamyba

AB „Vilniaus paukštynas“

Paukščių auginimas mėsai ir kiaušiniams, vištienos ir jos produktų gamyba

Maisto gamyba

AB Zelvė

Paukščių auginimas mėsai