Per 20 metų – 7,4 mln. tonų grūdų

Naujienos
Žemdirbių partneris

2022.06.20

Pradėję nuo plyno lauko investicijos Joniškyje prieš dvidešimt metų, šiandien galime didžiuotis turį didžiausią grūdų elevatorių tinklą Baltijos šalyse.

Dvidešimtmetį šiemet švenčianti įmonė UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai jį pažymi didele plėtra. Sujungus „Kauno grūdų“ ir „Linas Agro“ grūdų saugyklų tinklus, nuo liepos 1 dienos ūkininkams paslaugas teiks net 28 gamybiniai objektai Lietuvoje ir Latvijoje, kuriuose dirbs daugiau kaip 240 darbuotojų. Jie vadinsis „Linas Agro“ vardu. Likusieji trys Grupės elevatoriai – du Kaune ir vienas Alytuje – vadinsis „Kauno grūdų“ vardu ir aptarnaus maisto produktų gamybos padalinius.

„Prieš 20 metų Joniškyje pastatę pirmąjį grūdų elevatorių ir taip pradėję grūdų paruošimo ir saugojimo verslą, negalėjome įsivaizduoti, kad tai kažkada išaugs į tokią didelę ir tvarią bendrovę, o šiais metais dar ir su didžiausia elevatorių infrastruktūra Baltijos šalyse“,– pasakoja UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai direktorius Alvydas Ramanauskas.

Kaip teigia A. Ramanauskas, tikimasi, kad ūkininkai pajus teigiamus pokyčius dėl elevatorių infrastruktūros sujungimo.

„Perėmus „Kauno grūdų“ Augalininkystės padalinio veiklą, darbuotojai, kurie elevatoriuose dirbo iki sujungimo, lieka čia dirbti, tad mūsų klientai ir toliau bendraus su žmonėmis, kuriuos pažįsta. Ūkininkams gali būti netikėti tik nauji gamybinių objektų pavadinimai.

Ateityje pokyčiai bus susiję su bendro kokybės standarto visuose elevatoriuose užtikrinimu ir klientų patirties grūdų priėmimo punktuose gerinimu”, – sakė A. Ramanauskas.

Prieš 20 metų liepos mėnesį įkurta UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai savo dvidešimtmetį pažymėjo keliomis savaitėmis anksčiau – birželio 17 dieną Tautvydo dvare, Kėdainių rajone.

„Būkite geriausi,“– renginyje linkėjo grūdų elevatorių tinklui AB „Linas Agro Group“ generalinis direktorius Darius Zubas ir AB „Linas Agro“ generalinis direktorius Tomas Pučkis.

Per dvidešimt metų AB „Linas Agro Group“ valdomas grūdų elevatorių tinklas paruošė eksportui beveik 7,4 mln. tonų grūdų. Daugelis tinklui priklausančių elevatorių taip pat sandėliuoja trąšas, augalų apsaugos priemones bei kitas ūkininkams skirtas prekes.

„Dotnuva Baltic“ saulės elektrinių slėnis sveikina pavasario saulę

AB Akola group statys sėklų fabriką už 9,5 mln. Eur

Naujas žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo centras

„Dotnuva Baltic“ pradeda naujo žemės ūkio prekybos ir paslaugų centro statybas Latvijoje

„Dotnuva Baltic“ plėtos technikos nuomos verslą atskiroje įmonėje „Dotnuva Rent“

Per 20 metų – 7,4 mln. tonų grūdų

Baigėsi elevatorius valdančių įmonių reorganizavimas

Planuojami pokyčiai: prekių žemdirbiams verslas perkeliamas į vieną įmonę