„Enlight Research” analitikai reguliariai teiks informaciją apie „Linas Agro Group”

Naujienos
Investuotojams

2021.07.12

„Kuriama kažkas didelio“, – sakoma investicinių tyrimų bendrovės „Enlight Research“ atliktoje pirminėje analitinėje ataskaitoje apie „Linas Agro Group“, kuri publikuojama šiandien. Neseniai paskelbus Lietuvos Respublikos Konkurencijos tarybos sprendimą leisti „Linas Agro Group“ įsigyti „KG Group“, ataskaita greičiausiai sulauks suinteresuotų šalių dėmesio – joje pateikiama konsoliduota apžvalga įmonės, kuri greitai taps didžiausia „Nasdaq Baltic“ vertybinių popierių biržos įmone pagal pardavimus („Linas Agro Group“, įsigijusi „KG Group“). Ataskaitoje apibūdinami pagrindiniai veiklos segmentai bei parduodamų prekių grupės, kuriuos „Linas Agro Group“ turės po įsigijimo, pateikiamos argumentuotos įžvalgos apie laukiamus ateities rezultatus bei akcijų vertinimas. Su „Enlight research“ analize anglų kalba susipažinti galite čia.

Pagal AB „Linas Agro Group“ pasirašytą susitarimą su „Enlight Research”, „Enlight Research” greta pirminės ataskaitos ir toliau ruoš analitines ataskaitas dukart per metus. Visos ataskaitos bus prieinamos „Enlight Research“ ir „Linas Agro Group“ interneto svetainėse.

„Jau kurį laiką analizavome „Enlight Research” skelbiamas viešai prieinamas ataskaitas apie Baltijos šalių biržose listinguojamas įmones, ir jos palieka gerą įspūdį. AB „Linas Agro Group“ įtraukimas į „Enlight Research“ analizuojamų įmonių sąrašą yra mūsų indėlis kuriant labiau informuotą, skaidrią rinką, o tai ypač naudinga mažmeniniams investuotojams,“ – sako AB „Linas Agro Group“ Finansų direktorius Mažvydas Šileika.

„Enlight Research” analizuoja 28 Baltijos šalių įmones ir rengia išsamias ataskaitas apie keletą iš jų. Visi vertinimai ir ataskaitos yra laisvai prieinami bendrovės interneto svetainėje, skirtoje tiek privatiems, tiek instituciniams investuotojams.

„Džiaugiamės galėdami pasveikinti „Linas Agro Group“ „Enlight Research“ platformoje, ypač dėl to, kad ji netrukus taps viena didžiausių bendrovių Baltijos vertybinių popierių biržoje“, – sako „Enlight Research“ įkūrėjas Mattias Wallander.

„Linas Agro Group“ užsakymu parengta „Enlight Research“ analizė remiasi tik viešai prieinama informacija; joje pateiktos išvados, nuomonės ir vertinimai yra nepriklausomi ir atspindi tik analitikų požiūrį. Ataskaita parengta informaciniais tikslais ir negali būti laikoma pasiūlymu pirkti ar parduoti akcijas. Atsakomybė už tokį sprendimą tenka investuotojui.

AB Akola group devyni mėnesiai: pardavimus įtakojo žemos žaliavų kainos

Internetinis seminaras investuotojams

2023–2024 finansinių metų 6 mėnesių rezultatų pristatymas

AB Akola group  šeši mėnesiai: grūdų prekyba traukėsi, maisto gamyba augo pelningai

2022–2023 finansinių metų metinė informacija

Eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo, įvykusio 2023 m. spalio 27 d., sprendimai

AB „Linas Agro Group“ valdyba patvirtino Bendrovės Dividendų politiką

AB „Linas Agro Group“ parduoda pavaldžiąsias įmones Rusijoje ir Baltarusijoje