Mūsų grupė nebeprekiaus su Rusijos ir Baltarusijos įmonėmis

Naujienos
Investuotojams

2022.02.28

AB „Linas Agro Group“ perplanuoja veiklą dėl susidariusios situacijos Ukrainoje. Grupės įmonės ieškos alternatyvių tiekėjų, neplanuos ir nevykdys naujų sandorių su Rusijos ir Baltarusijos verslu. Taip pat Grupė skiria paramą nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams.

„Atsisakome prekybinių santykių su Rusijos ir Baltarusijos įmonėmis, nebepirksime jokių prekių iš šių valstybių, taip pat netieksime prekių net savo valdomoms įmonėms tose šalyse. Šiuo metu turime kelyje esančių krovinių iš Ukrainos, Baltarusijos bei Rusijos, jie skirti maisto ir pašarų gamybai. Nežinome, ar jie sėkmingai pasieks Lietuvą, vertiname ir bandome suvaldyti galimą finansinį efektą, kuris bet kokiu atveju nebus Grupei esminis,“ – sako AB „Linas Agro Group“ valdybos pirmininkas Darius Zubas.

Prieš beveik 8 mėnesius įsigydama „KG Group“, AB „Linas Agro Group“ tapo ir įmonių Rusijoje bei Baltarusijoje savininke.

„Rusijoje ir Baltarusijoje turime po dvi pašarų ir produktų žemdirbiams sektoriuose veikiančias įmones, kuriose dirba 316 darbuotojų. Jau kurį laiką siekiame parduoti šias įmones, ieškome joms pirkėjų,“ – sako D. Zubas.

AB „Linas Agro Group“ pavaldžioji įmonė AB „Kauno grūdai“ praėjusią savaitę skyrė 10 tūkst. vienetų įvairių produktų „Maisto bankui“, kuris ruošia maisto paketus į Lietuvą atvykstantiems pabėgėliams iš Ukrainos. Penkios grupės įmonės – AB „Kauno grūdai“, AB „Linas Agro“, UAB „Dotnuva Baltic“, UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai ir UAB „Linas Agro“ Konsultacijos – jau skyrė 150 tūkst. Eur paramą Ukrainai. Taip pat įmonės prisidės prie pagalbos Ukrainos pabėgėliams savivaldybėse.

AB Akola group devyni mėnesiai: pardavimus įtakojo žemos žaliavų kainos

Internetinis seminaras investuotojams

2023–2024 finansinių metų 6 mėnesių rezultatų pristatymas

AB Akola group  šeši mėnesiai: grūdų prekyba traukėsi, maisto gamyba augo pelningai

2022–2023 finansinių metų metinė informacija

Eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo, įvykusio 2023 m. spalio 27 d., sprendimai

AB „Linas Agro Group“ valdyba patvirtino Bendrovės Dividendų politiką

AB „Linas Agro Group“ parduoda pavaldžiąsias įmones Rusijoje ir Baltarusijoje